Меню
Наша адреса: вул. Старосільска 1у, 02094 Київ
вул. Старосільска 1у, 02094 Київ

Про нас

Компанія Ілєком є одним з найбільших постачальників товарів для електромонтажних робіт і представлена у всіх будівельних супермаркетах країни, а також має розвинену дистреб'юторську мережу в Україні.

За 10 років роботи ми сформували великий асортимент високоякісних товарів для електромонтажних робіт, ми працюємо тільки з надійними виробниками і гарантуємо якість, конкурентну ціну і надаємо гарантію на товар. Наші клієнти завжди мають можливість отримати професійну консультацію наших фахівців.

Ми цінуємо не тільки Ваш час, але й гроші, тому ми створили інтернет-магазин, в якому Ви маєте можливість зробити замовлення не виходячи з дому. В асортименті інтернет-магазину представлена продукція як власної торгової марки Ілєком, так і товари інших не менш відомих брендів. І звичайно, будь-який товар Ви можете замовити з доставкою по Києву протягом одного дня, а по Україні - на наступний день. Оплата може бути готівкова або безготівкова - як Вам зручніше.

Наша мета: Бути корисним і вигідним постачальником  в сфері електромонтажа як для професіоналів , так і для аматорів.

Наша місія: Максимально відповідати всім запитам і очікуванням замовника в частині забезпечення їх якісними матеріалами для електромонтажа.

Далі - більше: Ми хочемо, щоб нащі клієнти ніколи не задавалися питанням "де знайти щось потрібне". Тому ми відстежуємо всі новітні товари, які з'являються  на Україньскому і Європейському ринках, а також потреби приватних і професіних користувачів і завдяки цій інформації ми розвиваємо асортимент продукції в нашому інтернет-магазині.

Ілєком - просто зручно!